מספר וירטואלי לקבלת הודעות SMS

יש לך טלפון כשר וצריך לקבל SMS?
נמצא בחו"ל וחייב מספר ישראלי לקבלת SMS?
רוצה להירשם לאפליקציות/אתרים וצריך מספר סלולרי נוסף?
רוצה לקבל הודעות SMS דיסקרטיות לא למספר הסלולרי שלך?

קבל את הפתרון המושלם עבורך!

מספר סלולרי ישראלי לקבלת הודעות SMS
ללא צורך ברכישת סים, ללא התחייבות והכל במחיר משתלם במיוחד.

מספר וירטואלי לקבלת הודעות SMS

יש לך טלפון כשר וצריך לקבל SMS?
נמצא בחו"ל וחייב מספר ישראלי לקבלת SMS?
רוצה להירשם לאפליקציות/אתרים וצריך מספר סלולרי נוסף?
רוצה לקבל הודעות SMS דיסקרטיות לא למספר הסלולרי שלך?

קבל את הפתרון המושלם עבורך!

מספר סלולרי ישראלי לקבלת הודעות SMS
ללא צורך ברכישת סים, ללא התחייבות והכל במחיר משתלם במיוחד.

אז איך עושים את זה?

נרשמים לאתר sms4free.co.il בחינם ובקלות
לאחר מכן בחר כיצד תקבל את הsms שיישלח אליך למספר הוירטואלי:
בחשבון שלך אצלנו במערכת או גם מיידית במייל שלך.

לשאלות חייגו: 072-256-9090

לפרטים נוספים נא צרו איתנו קשר

מספר וירטואלי לקבלת הודעות SMS

הפתרון שכולם חיכו לו!

• יש לך טלפון כשר ואתה צריך לקבל הודעות SMS?
• אתה נמצא בחו"ל ולא יכול לקבל הודעות SMS?
• רוצה לקבל הודעות דיסקרטיות למספר שאיננו הנייד שלך?
• או שהטלפון שלך מאיזשהי סיבה אחרת לא יכול לקבל SMS?

הכירו את הפתרון המושלם עבורכם:

מספר וירטואלי סלולרי ישראלי

מספר שמסוגל לקבל הודעות SMS!

להציג לכם את ההודעות באזור האישי שלכם באתר ואם תרצו, ההודעות יגיעו במיידית למייל שלכם! בכל מקום שתהיו בו בארץ או בעולם.

המספר שתקבלו יודע לקבל כאמור: סמסים מבנקים, קופות חולים, משרדי ממשלה, אתרי אינטרנט וכל עסק או גוף אחר שאתם רוצים לקבל ממנו SMS, לצורך כניסה לחשבון שלכם בבנק, בחברת ביטוח או כאמור כל מקום אחר.

אז למה אתכם מחכים?

נרשמים בחינם לאתר SMS4FREE.co.il (דקה של הרשמה קלה) בוחרים מסלול למספר הוירטואלי:

1. מסלול בסיסי עם הודעות נכנסות לחשבון שלכם באתר שלנו.
או
2. מסלול מתקדם שיאפשר לכם לקבל את הודעות ה-SMS גם למייל

מספר וירטואלי לקבלת SMS

אתר sms4free שמציע את שירות שליחת הודעות ה SMS המתקדם והנוח ביותר שקיים היום בארץ, גאה להשיק שירות חדש, הראשון בארץ: שירות קבלת הודעות SMS למחשב, למייל או לטלפון אחר שלכם! השירות מתבצע באמצעות מספר וירטואלי שאתם מקבלים מהאתר, כך שתוכלו לשמור על דיסקרטיות, לקבל הודעות SMS מלקוחות, חברים או מארגונים וחברות כמו בנקים שצריכים לשלוח לכם קוד אימות לכניסה למערכות שלהם.

השירות פופולארי במיוחד ללקוחות מהמגזר החרדי שלא יכולים לקבל הודעות SMS לטלפון הכשר שלהם או ללקוחות ישראליים הנמצאים בחול ואין להם מספר ישראלי שיכול לקבל הודעות למקום בו הם נמצאים, באמצעות מערכת האתר במחשב, ומבלי לחשוף את המספר הסלולרי שלכם. בעלות חודשית נמוכה באפשרותכם לרכוש מספר וירטואלי ייחודי שלכם, ובאמצעותו תוכלו לקבל במערכת הודעות SMS שיישלחו למספר זה.

למה זה טוב?

המספר הוירטואלי יעיל למצבים שונים, למשל: אתם מעוניינים שלקוחותיכם יענו להודעות ה SMS שאתם שולחים להם באמצעות המערכת, בהודעות SMS שישלחו לכם, אבל אינכם מעוניינים לקבל אותן בסלולרי האישי שלכם. או כאשר ברצונכם לצפות בצורה מרוכזת במערכת בהודעות SMS שנשלחות אליכם מלקוחותיכם, עם אפשרות להוריד את ההודעות גם לקובץ אקסל. או אם ברשותכם מספר טלפון "כשר" שאין ביכולתו לקבל הודעות SMS נכנסות. או כאשר אתם רוצים לשלוח ולקבל הודעות SMS מאדם או ממספר אנשים שאתם לא רוצים להיחשף בפניהם, ועוד.

מה העלות של מספר וירטואלי?

המספר הוירטואלי עומד לרשותכם בעלות של 20 ₪ (פלוס מע"מ) בלבד לחודש. שימו לב, שהתשלום עבור השימוש במספר וירטואלי הינו רק עבור קבלת הודעות למערכת למספר זה, ואיננו מהווה תשלום עבור שליחת הודעות מהמערכת. לשם שליחת הודעות מהמערכת, עליכם לרכוש בנפרד חבילת SMS לפי צרכיכם כמפורט ב דף המחירון באתר כאן.

התשלום עבור מספר וירטואלי מתחדש אוטומטית מדי חודש, וניתן לבטל בכל עת את המנוי למספר על ידי פניה לצוות האתר דרך עמוד הצור קשר.

בנוסף לקבלת הסמסים שנשלחו אליכם למספר הוירטואלי, בדף "הודעות נכנסות" בחשבון שלכם באתר - באפשרותכם לקבל את הסמסים במקביל גם לאימייל שלכם ו/או השרת שלכם. אם תבחרו באפשרות נוספת זו, המנוי החודשי עבור המספר הוירטואלי יהיה בעלות חודשית כוללת של 30 ש"ח (במקום 20 ש"ח).

כמו כן, באפשרותכם לבחור לקבל את הסמסים למספר הנייד שלכם. במידה ותבחרו באפשרות זו, עליכם לרכוש חבילת סמסים לפי כמות הסמסים שאתם מעוניינים לקבל.

איך ניתן לרכוש מספר וירטואלי?

כדי לרכוש מספר וירטואלי עליכם להיכנס לדף המחירון בדף זה יש ללחוץ בצד השמאלי התחתון של המסך על הקישור לרכישת המספר הוירטואלי, ואז לבחור בין המסלול הבסיסי של 20 ₪ לחודש לבין המסלול המתקדם של 30 ש"ח לחודש.

לאחר שרכשתם מספר וירטואלי, הוא ימשיך לעמוד לרשותכם למשך תקופה של 30 יום. לאחר תקופה זו הוא יתחדש באופן אוטומטי מדי חודש לתקופה נוספת של 30 יום נוספים. אין לכם עוד צורך במספר הוירטואלי? פשוט התקשרו אלינו או שלחו אלינו טופס צור קשר, ואנחנו נפסיק את המשך המנוי החודשי שלכם עבור המספר הוירטואלי.

איך משתמשים במספר הוירטואלי?

לאחר השלמת התשלום ורכישת המספר הוירטואלי, לפי ההסבר למעלה, המערכת תיתן לכם מספר וירטואלי. המספר הוירטואלי החדש יוצג לכם בראש דף "הודעות נכנסות" בחשבון שלכם.

אם ברצונכם עבור הודעה מסוימת שאתם שולחים לקבל הודעות תשובה למספר הוירטואלי – כל שעליכם לעשות הוא להיכנס למסך שליחת SMS לסמן V מתחת לשדה שולח ההודעה היכן שרשום "שלח SMS מהמספר הוירטואלי שלך", ואז פשוט להמשיך לשלוח את ההודעה כרגיל. המספר הוירטואלי יופיע באופן אוטומטי בתוך השדה של "זיהוי השולח".

האם באפשרותי לבחור את המספר הוירטואלי שלי?

לאחר השלמת הליך התשלום, המערכת מקצה לכם באופן אוטומטי מספר וירטואלי שיעמוד לרשותכם. לא ניתן לבחור את המספר. המספר יעמוד לרשותכם ולא ישתנה כל עוד אתם משלמים על המספר, במנוי החודשי המתחדש שיצרתם בעת רכישת המספר הוירטואלי.

ברגע שתפסיקו את המנוי, מכל סיבה שהיא, המספר ינותק מחשבונכם בתוך 30 יום מהמועד האחרון בו שילמתם עבורו. במידה ותחדשו את השירות בעתיד, תקבלו מספר אחר ולא את המספר שהיה לכם לפני כן, אולם תוכלו ליצור איתנו קשר, ובמידת האפשר נוכל לבדוק אפשרות להחזיר לכם את המספר הקודם.

כיצד באפשרותי לראות את ההודעות שקיבלתי למספר הוירטואלי? וגם: איך אפשר לקבל הודעת SMS לאימייל?

בתוך החשבון שלכם באזור האישי עליכם להיכנס לתוך דף "הודעות נכנסות" ושם תוכלו לראות את כל הודעות הSMS שקיבלתם למספר הוירטואלי. בתיבה זו תוכלו לראות את תוכן ההודעה שקיבלתם, המועד בו התקבלה ההודעה וכן מספר הטלפון שממנו קיבלתם את ההודעה. אם יצרתם רשימת תפוצה ובה שמרתם את פרטי איש הקשר כולל שמו, אז תוכלו בדף "הודעות נכנסות" גם את שם השולח.

כמו כן, באפשרותכם להשיב ישירות מדף "הודעות נכנסות" למי ששלח לכם את ההודעה, וזאת על ידי לחיצה על כפתור "השב" שליד כל הודעה נכנסת. באפשרותכם לבחור לעדכן במערכת, כך שבכל פעם שמישהו ישלח לכם הודעת SMS למספר הוירטואלי – תקבלו על כך התראה מיידית במייל שלכם או לטלפון הסלולרי שלכם. כך, מבלי להיכנס למערכת תדעו מייד דרך האימייל או הסלולרי שלכם שקיבלתם הודעת SMS חדשה במערכת. שימו לב כי קבלת הודעות הסמס גם לאימייל, לנייד ו/או לשרת שלכם - כרוכה בתשלום נוסף כפי שפורט לעיל (בנוגע לעלות השירות).

איך באפשרותי לעדכן לאיזה מייל, נייד או שרת יועברו הודעות הSMS שמגיעות למספר הוירטואלי שלי?

ניתן לקבל מיידית את הודעות הSMS שנשלחות אליכם למספר הוירטואלי – גם לאימייל, לנייד או לשרת שלכם.

לשם כך, עליכם להיכנס לדף "הודעות נכנסות", ללחוץ על "עריכת מספרים וירטואליים", ולעדכן לגבי כל אחד מהמספרים הוירטואליים שלכם לאיזה מייל, נייד או שרת יועברו ההודעות. תוכלו בכל עת לחזור ולערוך את כל אחד מהפרטים האלה.

שימו לב, כי קבלת הודעות הסמס בדף הודעות נכנסות הינה בעלות חודשית של 20 ש"ח. אולם העברת ההודעות בנוסף גם למייל, לנייד או לשרת כרוכים בעלות נוספת כמפורט לעיל.

לפרטים נוספים בנוגע ל מספר וירטואלי לטלפון כשר לחצו כאן

יש לכם שאלה או בעיה בנושא?

מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן
או לחייג אלינו 072-256-9090

מידע השירותים שלנו

מספר וירטואלי

SMS לחו"ל

רגולציה 2020 זיהוי שולח

SMS חינם

SMS לעסקים

שליחת SMS באמצעות API

צירוף קובץ
ל- SMS

SMS חסוי

מספר וירטואלי לטלפון כשר

הודעות מותאמות אישית