מספר וירטואלי, מספר טלפון נייד וירטואלי

מספר וירטואלי לקבלת הודעות כתובות (SMS) חוזרות

להרשמה לשירות לחצו כאן

אתר sms4free, שמציע את שירות שליחת הודעות ה-SMS המתקדם והנוח ביותר שקיים היום בארץ, גאה להשיק שירות חדש, הראשון בארץ: שירות קבלת הודעות SMS למחשב!

השירות מתבצע באמצעות מספר וירטואלי שאתם מקבלים מהאתר, כך שתוכלו לשמור על דיסקרטיות, לשלוח ולקבל הודעות SMS באמצעות מערכת האתר במחשב, וללא לחשוף את המספר הסלולרי שלכם.

בעלות של 20 ₪ בלבד לחודש באפשרותכם לרכוש מספר וירטואלי ייחודי שלכם, ובאמצעותו תוכלו לקבל במערכת הודעות SMS חוזרות שיישלחו למספר זה.

למה זה טוב?

המספר הוירטואלי יעיל למצבים שונים, למשל:

  • אתם מעוניינים שלקוחותיכם יענו להודעות ה-SMS שאתם שולחים להם באמצעות המערכת, בהודעות SMS שישלחו לכם, אבל אינכם מעוניינים לקבל אותן בסלולרי האישי שלכם.
  • ברצונכם לצפות בצורה מרוכזת במערכת בהודעות SMS שנשלחות אליכם מלקוחותיכם.
  • ברשותכם מספר טלפון "כשר" שאין ביכולתו לקבל הודעות SMS נכנסות.
  • אתם רוצים לשלוח ולקבל הודעות SMS מאדם או ממספר אנשים שאתם לא רוצים להיחשף בפניהם.


מה העלות של מספר וירטואלי?

המספר הוירטואלי עומד לרשותכם בעלות של 20 ₪ (כולל מע"מ) בלבד לחודש.

עבור כל תקופה של חודש (30 יום) שבה יעמוד המספר הוירטואלי לרשותכם.

שימו לב, שהתשלום עבור השימוש במספר וירטואלי הינו רק עבור קבלת הודעות למערכת למספר זה, ואיננו מהווה תשלום עבור שליחת הודעות מהמערכת. לשם שליחת הודעות מהמערכת, עליכם לרכוש בנפרד חבילת SMSים לפי צרכיכם כמפורט בדף המחירון באתר http://www.sms4free.co.il/pricelist.aspx .

איך ניתן לרכוש מספר וירטואלי?

כדי לרכוש מספר וירטואלי עליכם להיכנס לדף המחירון http://www.sms4free.co.il/pricelist.aspx.

בדף זה יש ללחוץ בצד השמאלי התחתון של המסך על הקישור לרכישת המספר הוירטואלי בעלות של 20 ₪ לחודש.

איך משתמשים במספר הוירטואלי?

לאחר השלמת התשלום ורכישת המספר הוירטואלי, לפי ההסבר למעלה, המערכת תיתן לכם אוטומטית מספר וירטואלי שבו תוכלו להשתמש לנוחותכם.

אם ברצונכם עבור הודעה מסוימת שאתם שולחים לקבל הודעות תשובה למספר הוירטואלי – כל שעליכם לעשות הוא להיכנס למסך שליחת SMS, לסמן V מתחת לשדה שולח ההודעה היכן שרשום "הפעל אפשרות קבלת תשובה חזרה מנמען", ואז פשוט להמשיך לשלוח את ההודעה כרגיל. המספר הוירטואלי יופיע באופן אוטומטי בתוך השדה של "שולח ההודעה".

האם באפשרותי לבחור את המספר הוירטואלי שלי?

לאחר השלמת הליך התשלום, המערכת מקצה לכם באופן אוטומטי מספר וירטואלי שיעמוד לרשותכם. לא ניתן לבחור את המספר, המספר יעמוד לרשותם ולא ישתנה כל עוד אתם משלמים על המספר, ברגע שתפסיקו את התכנית, בתום 30 הימים עליהם שילמתם מראש, המספר ינותק מחשבונכם, ובמידה ותחדשו את השירות תקבלו מספר אחר ולא את המספר שהיה לכם לפני כן.

כיצד באפשרותי לראות את ההודעות שקיבלתי למספר הוירטואלי?
וגם: איך אפשר לקבל הודעת SMS לאימייל?

בתוך החשבון שלכם באזור האישי עליכם להיכנס לתוך תיבת "הודעות נכנסות" ושם תוכלו לראות את כל ההודעות שקיבלתם למספר הוירטואלי.
בתיבה זו תוכלו לראות את תוכן ההודעה שקיבלתם, המועד בו התקבלה ההודעה וכן מספר הטלפון שממנו קיבלתם את ההודעה. כמו כן, באפשרותכם להשיב ישירות מתיבה זו למי ששלח לכם את ההודעה, וזאת על ידי לחיצה על כפתור "השב" שליד כל הודעה נכנסת.
באפשרותכם לבחור לעדכן במערכת, כך שבכל פעם שמישהו ישלח לכם הודעת SMS למספר הוירטואלי – תקבלו על כך התראה מיידית במייל שלכם או לטלפון הסלולרי שלכם. כך, מבלי להיכנס למערכת תדעו מייד דרך האימייל או הסלולרי שלכם שקיבלתם הודעת SMS חדשה במערכת.


להרשמה לשירות לחצו כאן